Hakkımızda

Özel Çağın Anaokulu olarak geleceğimiz olan çocuklarımızı eğitim hayatlarına adım attıkları bu süreçte örnek bir eğitim anlayışıyla sevgi dolu bir atmosfer içinde düşünen, araştıran, inceleyen bununla birlikte mili ve manevi değerlerine sahip çıkan ayrıca kültürümüzden kopmadan çağa ayak uydurabilen bireyler yetiştirmek amacımızdır.

Çocukların nasihatten çok iyi bir örneğe ihtiyaçları vardır. Özel Çağın Anaokulu olarak alanında uzman eğitim kadromuz çocuklarımıza iyi birer ” rol model ” olacaktır.

Bununla birlikte bir çocuğun küçüklüğünde aldığı ilk intibalar bütün ömrünce devam eder. Bizde bu anlayışla çocuklarımızın aklında güzel intibalar bırakarak tüketmeyi değil üreten, susmayı değil düşüncelerini özgür bir şekilde ifade edebilen isteklerini bastıran değil öne çıkaran herşeyi kabul eden değil sorgulayan, ve yaptığının farkında olan bilinçli bireyler yetiştirmek Özel Çağın Anaokulunun vizyonudur.

Ayrıca bugünün yarınları olan çocuklarımızın yarınlarına gerçek kılmak için ortaya koyduğumuz çabada vizyonumuzun bir parçasıdır.

Albert Einstein’de dediği gibi ” Dünyada bir tane dahi çocuk mutsuz olduğu sürece büyük icatlar ve ilerlemeler yoktur. ”